Екс-міністра Великобританії засудили через дружину

Ольга Бондаренко
12 березеня 2013р. 9:52

Екс-міністра Великобританії засудили через дружину

Екс-міністра Великобританії у справах енергетики і зміни клімату Кріса Х'юна і його колишню дружину Вікі Прайс засудили до восьми місяців тюремного ув'язнення за махінації з водійськими правами і перешкоджання правосуддю.

Відбувати покарання у в'язниці парочці доведеться тільки половину терміну - чотири місяці, інші чотири - вони носитимуть на руках спеціальні електронні браслети, за допомогою яких спецслужби матимуть змогу стежити за ними. Таким чином вони залишатимуться на контролі.

Своє ув'язнення екс-міністр та його екс-дружина отримали через випадок, що стався у далекому 2003 році. Повертаючись з лондонського аеропорту Х'юн перевищив швидкість і попросив свою дружину сказати, що керувала автівкою вона, щоб штрафні бали зняли з її прав, а не з його.
На той момент у Х'юна вже були штрафи, і за порушення він міг втратити водійське посвідчення. І обман міг би так і залишитись втаємниченим, якби не розлучення. Викривши чоловіка в зраді, Прайс сама розповіла про інцидент з порушенням. Після того, як ця інформація потрапила в ЗМІ, 3 лютого 2012 року Хьюн визнав свою провину і пішов у відставку з посади міністра.

 

Теги: Київ