На концерт для Павліченків прийшли 3 сотні фанатів

Ольга Бондаренко
12 березеня 2013р. 10:08

На концерт для Павліченків прийшли 3 сотні фанатів

На Солом’янській площі біля Апеляційного суду Києва о 10:30 починається чергове слухання справи батька та сина Павліченків, зібралося вже триста людей. Про це повідомляє журналіст «Свідомо» з місця подій.

Всі вони чекають на концерт від українських гуртів: Тартак, Кому Вниз, Тінь Сонця,Ярмак, - котрі виступатимуть на підтримку родини Павліченків. Організатори домонтовують сцену, молодь веде себе спокійно, зігріваючись кавою та чаєм. Громадський порядок охороняють два десятки міліціонерів. Показово, що перед початком акції, комунальники розчистили площу від снігу. 

Дмитра та його сина Сергія Павліченків - заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених. 

 

Теги: Київ