Суд над Павліченками почався із годинною затримкою

Ольга Бондаренко
12 березеня 2013р. 11:29

Як повідомляє журналіст "Свідомо", в Апеляційному суді Києва - майже на годину затримали розгляд справи батька і сина Павліченків.

Весь цей час журналістів протримали в холі. Прес служба заспокоювала, що це організаційний момент, але не уточнювала - який саме. Лише об 11:25 судовий розпорядник оголосив про початок засідання, яке натомість мало початись о 10:30.

Наразі біля суду на Солом'янські площі перебувають близько 300 людей, які прийшли підтримати родину Павліченків. Сьогодні для них заспівають гурти Тартак, Кому Вниз, Тінь Сонця та інші. Дмитра та його сина Сергія Павліченків - заарештували за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Теги: Київ