Друзі загиблої в Єгипті акторки збирають гроші

Маша Землянська
12 березеня 2013р. 12:58

Друзі загиблої в Єгипті акторки Оксани Гайвась через соціальні мережі збирають гроші для підтримки рідних. Усіх, хто хоче допомогти – просять зв’язатися з сестрою загиблої – Дариною.

Трагедія сталася 8-го березня. Дівчина впала з квадроциклу і за три дні, так і не приходячи до тями, померла. Компанія «Провідна», в якій дівчина оформила страховий поліс, заявила: допомагати ані з лікуванням, ані з транспортуванням тіла не буде – бо це не страховий випадок. Натомість, 11-го березня на сайті компанії з’явилося спростування. Звертаємо увагу, що інформація про нещасний випадок надійшла до «Провідна» від близького друга постраждалої лише 8 березня, на третій день після трагічної події та вже після того, як було констатовано смерть української туристки. «Провідна», після отримання інформації про загибель застрахованої особи, до прийняття рішення за подією надала максимально можливу допомогу рідним та близьким постраждалої. За дорученням «Провідна» партнер Компанії в Єгипті займається оформленням відповідних документів та організацією репатріації. У випадку виникнення додаткових витрат по врегулюванню події «Провідна» гарантує їхнє відшкодування в рамках умов, передбачених договором страхування».

Попередньо прощання з дівчиною заплановано на середу, 12-го березня, на Байковому кладовищі. Поховають Оксану поруч з дідусем - видатним українським архітектором Анатолієм Добровольським. 

 

Теги: Київ