Тимошенко готова балотуватись у президенти

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 8:39

Тимошенко готова балотуватись у президенти

Ув'язнена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про готовність балотуватися у президенти України на наступних виборах, повідомляє її прес-служба.

"7 грудня 2012 року об’єднана опозиція оголосила, що вона підтримає мене як єдиного кандидата від опозиції на наступних президентських виборах. Для мене це – велика честь і велика відповідальність. Звичайно, існують великі перешкоди. Але я завжди чинила опір тим, хто намагався відвернути мене від моїх цілей та моїх мрій про майбутнє України", - сказала Юлія Тимошенко в інтерв’ю швейцарському виданню Le Temps.  Екс-прем’єрка сподівається, що Європейський суд з прав людини ухвалить справедливе рішення за результатом розгляду її скарги, і її судитиме народ, а не "куплена влада": "В нашій країні владі не вдалось знищити мене політично. Я ще жива!", - заявила Тимошенко.

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці

 

 

Теги: Київ , Тимошенко