Російський телеканал: Справи Януковича – "дрянь"

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 10:14

Російський телеканал: Справи Януковича – "дрянь"

На телеканалі "Росія 1" у програмі "Вести недели" показали сюжет, в якому журналіст Дмитро Кисельов виступив відвертим противником співробітництва України з Євросоюзом. 

Мова йшла про зустріч двох президентів - Путіна та Януковича - яка відбулась 4 березня в Тверській області. Журналіст Кисельов звітував: "Це були не переговори, а розмова, чоловіча, яка затяглася далеко опівніч. Як зазвичай, Янукович просив знизити ціну на газ, прискорити монтаж в Україні атомних станцій і швидше будувати спільні літаки марки "АН". Як зазвичай, Путін пояснював, що ключ до всього вступ України до Митного союзу". Натомість журналіст пояснив, що вступ України до ЄС завалить економіку та приведе Україну до занепаду: "Уряд Україні просто не каже про це своєму народу", - зауважує Кисельов. Підсумували випуск новин наступними заявами: "Янукович, як ошпарений, навіть не залишившись на запланований нічліг, під ранок полетів додому. Справи в нього - дрянь, лякають уже всюди — і із Заходу, і зі Сходу, а можливості в Києва гідно зробити свій вибір усе менше".

Це вже не перша атака російських ЗМІ на Україну. Нещодавно, російський телеканал показав сюжет, в якому зневажливо називає Шевченка посередністю, русофобом та ставить його на один щабель із гітлерівськими фашистами.

 

Теги: Київ