Великі груди приваблюють сексистів

Маша Землянська
13 березеня 2013р. 10:31

Якщо чоловіка приваблюють великі груди – то з упевненістю його можна назвати сексистом. А ще вчені пов’язують пристрасть до великих розмірів - сприйняттям жінки як об'єкта та агресивним до них ставленням.

Кому які груди подобаються чоловікам і на що це впливає, досліджували в Університеті Вестмінстера. Експериментували з 361 добровольцем від 18-ти до 68-ми років. Кожному з них показували тривимірні моделі жінок з різним розміром грудей. При цьому потрібно було сказати, наскільки жінка здається привабливою. І вже потім оцінювалася ступінь ворожість чоловіки у відношенні представниці протилежної статі, а тим самим і ступінь сексизму.

З'ясувалося: 32,7% зізналися, що груди середнього розміру найбільш привабливі, маленькі сподобались 15,5% і дуже маленькі - 8,3%. До того ж у наступних тестах ці чоловіки проявили толерантність та позитивне ставлення до жінок. Вибір на користь великих грудей зробили 24,4%, а от дуже великі привабили 19,1%. Саме в них вчені зафіксували приховану агресію та стереотипне ставлення до жінок.

 

Теги: Київ , секс