8 млн абонентів life можуть залишитись без зв'язку

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 10:46

8 млн абонентів life можуть залишитись без зв'язку

Одному із найбільших мобільних операторів зв’язку в Україні – компанії "Астеліт" (ТМ life) – відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв'язок. Про відповідне рішення звітує Нацкомісія з державного регулювання зв’язку та інформатизації.

Замість ліцензії компанії запропонували отримати два нових дозволи вартістю понад 11 мільйонів гривень - це в три рази дорожче, ніж у випадку продовження існуючого дозволу. Термін дії ліцензії  ТМ "life:)"  закінчується в червні 2013 року. Схожі конфлікти були і в інших операторів: у 2010 році комісія відмовляла в продовженні ліцензії "Укртелекому", а в 2011-му - групі "Vega". В обох випадках компанії подавали судові позови і вже за їх допомогою домагалися переоформлення ліцензій. "Київстар" же в 2011 році вирішив піти простішим шляхом і заплатив 19,4 мільйони гривень за одержання двох окремих дозволів.

Як відомо, ТМ "life:)" є третім за величиною мобільним оператором в Україні після "Київстару" і "МТС". Згідно інформації компанії, на кінець 2012 року вони мали близько 8 мільйонів абонентів. 

 

Теги: Київ