Кантер добиває фільм про табурет і континенти

Галина Танай
13 березеня 2013р. 11:04

Кантер добиває фільм про табурет і континенти

33 долари і 33 центи - думаєте, з цими грошима далеко не заїдеш? Гурт вуличних артистів пройшов весь Американський континент - і все для того, щоб залишити  на мисі Горн звичайний табурет. Після майже дворічної паузи режисер і професійний мандрівник Леонід Кантер приступає до монтажу документально-пригодницького фільму "З табуретом через континенти".

Кожного року, починаючи з 2005, Леонід Кантер мандрував з табуретом через континенти і залишав його на березі океану. Це були не просто подорожі, а міжнародні мистецькі експедиції, і в 2010-2011 за ними вже стежила вся Україна. З кожної експедиції залишалося стільки відеоматеріалів, що гріх було не зняти фільм. Але виробництво стрічки затягнулося. Нарешті фільм виходить на фінішну пряму -  з понеділка, 18 березня, Леонід Кантер приступає до монтажу "З табуретом через континенти". Тож у найближчі місяці можна чекати на прем'єру.

 

В експедиції та зйомках фільму брала участь Діана Карпенко-Кантер - мандрівниця та авторка книги "Казки народів світу, які збирає маленька Маґдалена". Ця книжка про подорож 2-річної дівчинки, яка з батьками за рік об'їхала 12 країн світу, отримала рекордну підтримку на порталі "Велика Ідея" - українці пожертвували на цей проект майже 28 тисяч гривень. 

 

Теги: З табуретом через континенти , Кантер , Київ