КМІС: люди не вірять у Тимошенко вбивцю

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 11:14

КМІС: люди не вірять у Тимошенко вбивцю

Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології показали, що 76% українців не вірять у причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня. 

Респондентам було поставлено чітке запитання: "Чи вірите ви в те, що Тимошенко замовила вбивство Щербаня?". Дослідження показало, що лише  24% респондентів припускає таку можливість. Цікаво, що більшість населення не вірить, що Тимошенко замовила вбивство, незалежно від регіону проживання. Немає й такої партії, більшість прихильників якої вірили б у замовлення. Більше за все тих, хто вірить у можливість замовлення Тимошенко вбивства Щербаня, все-таки серед електорату Партії регіонів (41%), проте більше половини прибічників регіоналів не вірять в таку можливість (59%). Так само серед прибічників Компартії більше тих, хто не вірить в можливість замовлення (63%), вірять 37% представників електорату цієї партії. Серед жінок дещо більше тих, хто не вірить у можливість замовлення Тимошенко вбивства Щербаня ніж серед чоловіків - 78% проти 75%; 25% чоловіків та 22% жінок припускають таку можливість. З віком кількість тих, хто вірить у можливість замовлення зростає - найменше таких серед молоді віком 18-29 років (21%), найбільше – серед людей віком 60-69 років (27%). Найбільше тих, хто не вірить у можливість замовлення Тимошенко вбивства Щербаня серед молоді та представників середнього віку – 18-29 років (79%) та 30-39 років (78%). За рівнем освіти істотних розбіжностей не виявлено. Опитування проводилося з 8 по 17 лютого 2013 року. Методом інтерв'ю опитано 2032 респонденти, що мешкають в усіх областях країни.

Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.

Теги: Київ