Власенка не випустили з Борисполю в Європарламент

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 12:00

Власенка не випустили з Борисполю в Європарламент

Захисника екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка не випустили за кордон із аеропорту "Бориспіль". Про це повідомила прес-служба партії "Батьківщина".

"13 березня прикордонна служба вчергове відмовила мені у виїзді за кордон", - розповів Власенко. "Сьогодні я збирався на персональне офіційне запрошення представників Європарламенту взяти участь у термінових дебатах, які організовано щодо питання України, де буде розглядатися та ганебна справа, яку розглядав ВАСУ щодо позбавлення мене мандату", - повідомив він. Власенко заявив, що все це відбулося незважаючи на заяви Генпрокуратури, що у них немає до нього претензій. «Це політичні репресії» - сказав Власенко і вкотре наголосив, що продовжує очікувати арешту найближчим часом. «І це буде наступним кроком, який чиниться задля того, щоб у Юлії Тимошенко не було належного фахового захисту у сфальшованих проти неї кримінальних справах", - заявив він.


 

Раніше Власенка не випускали за кордон аргументуючи це тим, що суд виніс заборону у тяжбі з екс-дружиною Наталією Окунською. 12 березня стало відомо, що Сергій Власенко направив до Європейського суду з прав людини скаргу щодо рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення його депутатського мандата 6-го березня. Держдепартамент США зробив заяву, що ця справа видається їм політично вмотивованою, а євродепутат Ребекка Хармс в ефірі 5-го каналу заявила, що Європа може застосувати санкції і закрити свої кордони для членів українського уряду. Нагадаємо, Сергій Власенко виступає одним із захисників Юлії Тимошенко у справівбивства Євгена Щербаня, який був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.

 

Теги: Київ