Письменник Юрій Андрухович святкує День народження

Галина Танай
13 березеня 2013р. 13:28

Письменник Юрій Андрухович святкує День народження

Від його пісень жінки тремтять від бажання, а його романи підривають мозок критикам. 13 березня святкує 53-й День народження Юрій Андрухович - один з найвідоміших письменників, "Патріарх української поезії" та справжній секс сучукрліту.

Андруховича знають навіть ті, хто не прочитав жодного його рядка. Він співає в гурті "Карбідо", перекладає  Шекспіра та бітників, за його творами ставлять спектаклі і знімають кіно. Західні критики порівнюють Андруховича з самим Умберто Еко, а наші називають "священною коровою нової української словесності". Його твори перекладені польською, англійською, німецькою, французькою, російською, угорською, фінською, шведською, іспанською, чеською, словацькою та есперанто. Остання і найбільша книга Андруховича - мемуари "Лексикон інтимних міст": 11 історій про 111 міст, своєрідний стрибок від середини 60-х до наших днів.

Зараз Юрій Андрухович працює над новою книгою про життя семи знаменитих людей. Серед героїв  - тренер Валерій Лобановський та футболіст Олег Базилевич.  "Свідомо" вітає Юрія Ігоровича з Днем народження і бажає йому натхнення, а читачам - якнайшвидшого виходу нового шедевру від Андруховича. 

Теги: Київ , Андрухович , День Народження