Підривнику Великої Кишені загрожує до 8 років

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 14:54

Підривнику Великої Кишені загрожує до 8 років

Прес-служба міліція вже відзвітувала, що працівники вибухо-технічної служби вибухівку у супермаркеті "Велика кишеня" на Печерську - не знайшли, проте "підривнику", який передав неправдиве повідомлення - тепер світить до 8-ми років ув'язнення.

За вказаною адресою працювали також експерти-криміналісти, кінологи, слідчо-оперативна група та патрульні міліціонери. Задля безпеки громадян провели евакуацію відвідувачів та працівників супермаркету. Під час огляду приміщення та прилеглої території - жодних підозрілих та вибухо-небезпечних предметів виявлено не було. Наразі магазин знову працює.

Інформація за фактом неправдивого повідомлення про замінування супермаркету зареєстрована в Печерському райуправлінні. Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення та затримання «псевдомінера».Згідно з чинним законодавством йому загрожує до 8-ми років ув'язнення. 5-го лютого саме цей супермаркет відвідав Микола Азаров «Велика кишеня» на Печерську, щоб перевірити цінову політику на базові продукти споживання: так звану молочку, хліб та овочі. Ціни прем'єру сподобались, а от облаштований навпроти супермаркету секс-шоп - ні, тож його і закрили одразу після візиту Миколи Яновича.

 

Теги: Київ