Міліція: Обшук в Global Logic - законний

Ольга Бондаренко
13 березеня 2013р. 15:31

Міліція: Обшук в Global Logic - законний

Працівники органів внутрішніх справ, які проводять обшук в харківському офісі компанії "Global Logic", діють виключно в рамках закону. Про це повідомили в прес-службі Харківської міліції.

В міліції також сказали, що слідчі дії проводяться згідно статті про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. "Вказані заходи санкціоновані ухвалою Київського районного суду та здійснюються виключно в рамках закону", - наголосили правоохоронці.

Зранку місцевий офіс компанії "GlobalLogic" у Харкові було заблоковано правоохоронцями, які приїхали проводити слідчі дії. "GlobalLogic" — це відома у всьому світі компанія, яка розробляє програмні продукти у сфері телекомунікацій, медицини, цифрових медіа, фінансів. GlobalLogic нараховує більше 6000 інженерів по всьому світу та представлена у 4 українських містах: Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. В українських офісах компанії працює понад 2000 технічних спеціалістів. 

 

Теги: Київ