Зам Табачника заступився за шефа перед Януковичем

Максим Опанасенко
13 березеня 2013р. 19:18

Заступник міністра освіти і науки Євген Суліма заявив, що президент Віктор Янукович був неправий, коли насварив міністра Дмитра Табачника за майже повне знищення спортивної інфраструктури. Про це Суліма заявив на "Студентській навчально-дискусійній платформі".

"Пам'ятаєте, була остання зустріч президента, коли він підняв Табачника: чому закривають ДЮСШ... Але хотів би вам сказати, що це... питання нефінансування з боку фонду соціального страхування і Табачник має таке ж відношення до цього фонду як і всі інші, крім міністра соціальної політики, яка веде діалог з фондом", - заявив Суліма. Ще замміністра заявив про те, що учасники фонду соцстрахування не дуже чесно поводять себе при розподілі коштів. І це також відобразилося на фінансуванні спорту.

Янукович нагримав на Табачника наприкінці лютого - на розширеному засіданні Кабміну. Результатом "гримання" стала реорганізація Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Воно тепер перетворилося на два окремі міністерства - освіти і науки та молоді і спорту.


 

 

Теги: Київ