Міліція затримала священника-підривника

Ольга Бондаренко
14 березеня 2013р. 9:09

Міліція затримала священника-підривника

Київська міліція затримала 48-річного чоловіка в рясі священнослужителя, який вже півроку перебував у розшуку в Запорізькій області, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«Священнослужитель» у час пік просив гроші на дорогах столиці на розбудову храму та за певну суму «освячував» автомобілі. Під час затримання з'ясувалось, що в травні минулого року чоловік зателефонував в запорізьку міліцію та повідомив про замінування квартири в багатоповерхівці. Після евакуації жителів - міліціонери зловили псевдомінера. Чоловіку призначили запобіжний захід - підпискe про невиїзд, але той не з’являвся на судові засідання. В результаті його оголосили в розшук. Після цього «підривник» вирішив почати нову «кар’єру» вже у столиці. Щоб заробити на життя, розшукуваний нічого кращого не придумав, як відпустити бороду, перевдягнутися в рясу та просити милостиню.

Міліція виявила його під час перевірки інформації про будівництво храму. Коли виявилось, що ніякого храму не існує – чоловіка доставили у Бориспільський райвідділ, де він і розказав про свої захопливі пригоди.

Фото: ukr.obozrevatel.com.

Теги: Київ