Розенко: Висування брата Кличко в мери - брєд

Евеліна Вишневська
14 березеня 2013р. 12:59

Розенко: Висування брата Кличко в мери - брєд

Вранці Павло Розенко спростував інформацію Олега Ляшко, який 12-го березня написав у своєму "Facebook" про висування у мери Києва брата Кличко Володимира.

"Нещодавно опубліковані президентські і мерські рейтинги Віталія Кличка здається когось серйозно налякали. Почали збивати традиційним шляхом - поширенням різноманітних чуток та несінитниць. Як це відбувається? Позавчора, один з політиків третього ешелону, який немає жодного відношення до опозиційних сил та переговорного процесу щодо виборів у місті Києві, запустив у себе на Фейсбуці абсолютно фейкову "новину" щодо кандидатури УДАРу на мера Києва. Ну, короче: "брєд сивой кобили" як казали класики", написав Розенко.

4-го березня Олег Ляшко написав у  "Facebook" , що хоче стати новим мером Києва. «Прийняв рішення: йду в мери Києва», - написав Ляшко. Зокрема Ляшко пообіцяв навести порядок у столиці і звільнити місто від Партії регіонів. «Київ стане форпостом радикальних змін у державі», - зазначив він. І додав: «Також веду на вибори до Київради Радикальну партію».

 Фото: lenta-ua.net

Теги: вибори , Київ