ГПУ шиє Тимошенко нову справу

Ольга Бондаренко
14 березеня 2013р. 14:51

ГПУ шиє Тимошенко нову справу

Генеральна прокуратура України почала розслідування щодо обрання екс-прем'єра Юлії Тимошенко депутатом Верховної Ради у 1996 році, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"ГПУ зацікавилася документами щодо обрання Юлії Тимошенко народним депутатом в 1996 році, коли вона перемогла за підтримки 92% виборців. Слідчих, чомусь, особливо зацікавила кількість заяв та скарг на порушення законодавства, що подавалися кандидатами у народні депутати під час виборчих перегонів.", - йдеться у заяві. 


 Екс-прем’єра Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. У січні минулого року Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності 
 Юлії Тимошенко до організації вбивства Євгена Щербаня спільно з Павлом Лазаренком. Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології показали, що 76% українців не вірять у причетність Юлії Тимошенко до цього злочину.

Фото: 24tv.ua. 


Теги: Київ