IRISHFEST відкрили ірландські панки

Галина Танай
14 березеня 2013р. 22:57

IRISHFEST відкрили ірландські панки

Неперевершений гумор, бородаті ірландські пики та шалені ритми панку – так життєрадісно пройшло відкриття IRISHFEST. Організатори «Молодості» привезли в Київ фільми однієї з найколоритніших країн світу. На сеанси радимо приходити з маленькою фляжечкою доброго віскі – для повного занурення в атмосферу веселої бунтівної Ірландії.

 «Чому ірландське кіно? Тому що у нас з ірландцями майже ті самі проблеми», – так коротко пояснив президент «Молодості» Андрій Халпахчі IRISHFEST.  І справді: якщо згадати історію Ірландії, ми таки схожі – хіба що сміятись над собою там уміють краще. Ірландська кіноекзотика  привабила й зірок: на відкритті фестивалю засвітилися акторки Ольга Сумська і Руслана Писанка. Обидві тут же пішли спілкуватися з журналістами. А от телеведуча Слава Фролова відразу скромно заховалась у залі.

 
 

Фест відкрив «Good Vibrations» – чудова комедія про меломана Террі Гуллі, який відкриває крамничку платівок у принишклому розгромленому Белфасті 70-х. Одне око у Террі з дитинства скляне – може, тому він бачить світ не так, як усі? Цей шаленець записує платівки юним панкам, підкорює лондонських продюсерів, збирає повні клуби і доводить: не важливо, католик ти чи протестант, музика об’єднує всіх. В «Good Vibrations»  нема висмоктаного з пальця хеппі-енду – це історія з життя, але на рідкість позитивна і життєствердна. Якщо у вас є мрія, якщо ви зазнали невдачі і думаєте опустити руки – цей фільм для вас. Маса задоволення, натхнення і драйву вам гарантована.


 IRISHFEST триватиме тиждень - до 20 березня. Всі сеанси в кінотеатрі "Київ", вартість квитків 40-50 гривень.

Теги: Київ , Irishfest , Сумська , Писанка