У Київраді осіли голодувальники

Ольга Бондаренко
15 березеня 2013р. 11:01

У Київраді осіли голодувальники

До приміщення мерії увірвались семеро будівельників компанії «Житлоінвестбуд», які оголосили голодування, вимагаючи виплатити їм зарплати, повідомляє журналіст «Свідомо».

Семеро осіб одягнули на себе стрічки із написом «Голодаю» та вимагають виплатити зарплати, яких не бачили з самого початку року. Заборгованість 20 робітникам складає близько 400 тисяч гривень. Мітингувальники розповіли журналісту «Свідомо», що кожен робітник об’єкту, що будується на Троєщині – за адресою вулиця Градинська, 9 – перебивається чим може; допомагають навіть майбутні жильці будинку, де наразі тривають завершальні роботи, адже вони також стали заручниками ситуації, і від цих подій залежить термін здачі об’єкту.

До будівлі Київської міської державної адміністрації вже підтягнули два автобуси з міліцією. Проте у холі все спокійно, там тільки страйкуючі та журналісти. Зараз з ними спілкується заступник голови комітету з питань будівництва Іван Стас. Прокуратура Шевченківського району Києва пообіцяла, що перевірить чи було порушення законодавства з оплати праці в столичній будівельній компанії КП "Житлоінвестбуд УКБ". До речі, під прапорами Комуністичної партії – під мерією в цей час також протестують близько 200 пенсіонерів, вимагаючи додаткових соціальних пільг. Проте до Київради вони не заходять.

 

 

Теги: Київ