Екс-майор міліції жорстоко вбив ненароджену дитину

Ольга Бондаренко
15 березеня 2013р. 11:16

Екс-майор міліції жорстоко вбив ненароджену дитину

У Чернігівській області до реанімації потрапила жінка, що перебувала на шостому місяці вагітності. Їй розпороли живіт, порізали обличчя та вбили ще ненароджену дитину, повідомляє прес-служба Чернігівської міліції.

21-річна Оксана Циганок була доставлена до реанімації з місця проживання. Підозрюваний з місця злочину втік, але через декілька годин був затриманий оперативниками – це 36-річний місцевий житель. Тутешні мешканці стверджують, що напад скоїв колишній майор міліції, який на той момент був у стані алкогольного сп'яніння. У Facebook навіть створили групу «Допоможіть врятувати Оксану Циганок», в якій люди обмінюються інформацією, щоб поставити справу на всенародний контроль, а також збирають гроші на лікування дівчини, яка лише дивом залишилася живою.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею умисного вбивства малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала в стані вагітності. Такий злочин карається позбавленням  волі на строк від 10 до 15 років або довічним ув'язненням.  

Фото: спільнота «Допоможіть врятувати Оксану Циганок».


 

Теги: Київ