Обікрали хутір мандрівного режисера Кантера

Галина Танай
15 березеня 2013р. 12:39

Обікрали хутір мандрівного режисера Кантера

Поки режисер фільму "З табуретом через континенти" був у чергових мандрах, в його хаті на  хуторі Обирок побували  волоцюги. Вкрали тільки валянки з калошами, зате насмітили, спалили російсько-український словник та обрізали всі вилки з електроприладів. Про це Леонід Кантер написав у своєму Фейсбуці.

За словами Кантера, залізли до нього навіть не крадії, а просто покидьки. Вкрали валянки, один спалили разом зі словником. Причому залишили пару власного взуття. Весь одяг поскидали на підлогу і зробили з нього лігво. Хата засмічена недопалками й пляшками від пива. В кухоньці приготували обід, а на додачу позрізали вилки з електроприладів. "Тепер як той Шелок Хомс, намагаюсь розгадати загадку: що означають обрізани штекери і чи можна знайти зловмисника по тому одному обгорілому і одному цілому туфлю 43 розміру", - написав Кантер.

Леонід Кантер - режисер і професійний мандрівник, якого знають за проектом "З табуретом через континенти". Це документально-пригодницький фільм про гурт митців, які пройшли всю Америку з 33 доларами і 33 центами в кишені - щоб залишити  на мисі Горн звичайний табурет. А Обирок відомий як мистецький хутір: Леонід Кантер і Діана Карпенко-Кантер тут не просто живуть, а ще й організовують культурні події. На Обирку проводили кінофест «Відкрита ніч», концерт Перкалаби, фестиваль  "Колядки Interntaional". 

 

Теги: Київ , Кантер , Обирок , Карпенко-Кантер