Журналіста ДК арештували за повістки

Ольга Бондаренко
15 березеня 2013р. 14:51

Журналіста ДК арештували за повістки

На журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзидзю оформили арешт через за те, що він нібито ігнорував судові повістки, повідомив "Свідомо" керівник прес-служби видання Єгор Воробйов. 

"Оформили арешт за те, що Андрій нібито не з'являвся на допити за повістками. Проте ніяких повісток не було. Зараз він з адвокатом перебуває у відділенні міліції. Біля Святошинського райвідділку знаходиться близько 15 людей наших активістів, можливо, підтягнуться ще", - сказав "Свідомо" Воробйов. І додав, що арешт оформили за статтею "Хуліганство".

Зранку журналіста Андрія Дзидзю арештувалиЗа словами Воробйова, справа ця тягнеться вже рік, і почалась з сутички на незаконному штрафмайданчику 26 листопада 2012 року. Прибувши на місце, журналісти із постраждалими водіями одразу ж викликали міліцію, однак за підмогою звернулись і охоронці. Врешті-решт, в присутності міліції, на журналістів "Дорожнього контролю" напали і почали бити. Після двомісячного затишшя за цим фактом -  журналістів викликали у райвідділ давати свідчення за позовами щодо побиття, проте вже у кабінеті вони дізнались, що виступатимуть не постраждалою стороною, а обвинуваченими. Потерпілим виявився головний охоронець незаконного штрафмайданчику.

Теги: Київ