У Попова голодуючих не пускають в туалет

Евеліна Вишневська
15 березеня 2013р. 15:12

У Київській міській державній адміністрації продовжують перебувати семеро будівельників компанії «Житлоінвестбуд», які оголосили голодування, вимагаючи виплатити їм зарплати. Голодуючих просять покинути приміщення та вже закрили туалет, повідомляє журналіст «Свідомо».

До голодувальників вийшов заступник начальника департаменту будівництва та житлового забезпечення, та сказав голодувальникам, що їхнім питанням займаються. Згодом, до мітингуючих вийшов представник юридичного департаменту та допоміг написати заяву на ім'я Попова. Після цього попросив звільнити приміщення, але мітингувальники сказали, що приміщення не залишуть доки їм не виплатять гроші. Також мітингувальники повідомили, що в приміщенні вже закрили туалет. Згодом до мітингувальників зателефонував представник забудовника та повідомив, що вони беруть кредит у банку, щоб розрахуватися з людьми. Люди в ці слова не вірять й продовжують голодування та перебування в приміщенні.

Семеро осіб одягнули на себе стрічки із написом «Голодую» та вимагають виплатити зарплати, яких не бачили з самого початку року. Заборгованість 20 робітникам складає близько 400 тисяч гривень. Мітингувальники розповіли журналісту «Свідомо», що кожен робітник об’єкту, що будується на Троєщині – за адресою вулиця Градинська, 9 – перебивається чим може; допомагають навіть майбутні жильці будинку, де наразі тривають завершальні роботи, адже вони також стали заручниками ситуації, і від цих подій залежить термін здачі об’єкту.

Теги: Київ