Антимонопольний комітет візьметься за ковбасу

Ольга Бондаренко
15 березеня 2013р. 15:16

Антимонопольний комітет візьметься за ковбасу

Антимонопольний комітет вимагає від виробників ковбаси "Дитячої" припинити використовувати цю назву на етикетках, якщо їх продукція не відповідає держстандарту для ковбасних виробів, призначених для дітей, повідомляє прес-служба відомства. 

У прес-службі зазначають, що покупці сприймають назву "Дитяча" як підтвердження призначення продукції для дітей. Саме тому ця продукція повинна відповідати більш жорстким вимогам до складу й сировини, ніж ковбаси для масового споживання. У відомстві вимагають привести склад та маркування фасованих сосисок вищого сорту під назвою «Дитячі», а також ковбас варених «Дитяча» та «Дитяча вершкова» у відповідність до спеціальних вимог держстандарту - наступні підприємства: ПАТ "Кременчукм’ясо", ТОВ "Глобинський м’ясокомбінат", ТДВ «Ятрань», ПП "Колос", ТОВ "М’ясна фабрика "Фаворит плюс", ТОВ "Єнакієвський м’ясокомбінат".

Дотримання цієї вимоги перевірять за допомогою санітарно-епідеміологічної експертизи. Недобросовісних підприємців, які знехнують вимогою комітету - зобов'яжуть прибрати назву «Дитяча» на етикетках продукції.

Фото: dzherelo.org.

Теги: Київ