Голодуючі залишились на ніч біля дверей Попова

Евеліна Вишневська
15 березеня 2013р. 18:18

Голодуючі будівельники залишилися на ніч. Кількість людей зменьшилась з семи до п'яти чоловік, причиною цього є те, що працівники КМДА закрили від людей туалет й двоє змушені були вийти до туалету на станції метро Хрещатик. Коли люди повернулись, назад до будівлі їх вже не пустили.

Голодуючих повідомляли про короткий день роботи, працівники міліції вічливо рекомендували покинути будівлю. Але люди відмовились, у них подана заявка про безстрокове голодування у приміщенні КМДА. Суд її не оскаржив, тому вони залишаються там.

Зранку семеро осіб одягнули на себе стрічки із написом «Голодую» та вимагають виплатити зарплати, яких не бачили з самого початку року. Заборгованість 20 робітникам складає близько 400 тисяч гривень. Мітингувальники розповіли журналісту «Свідомо», що кожен робітник об’єкту, що будується на Троєщині – за адресою вулиця Градинська, 9 – перебивається чим може; допомагають навіть майбутні жильці будинку, де наразі тривають завершальні роботи, адже вони також стали заручниками ситуації, і від цих подій залежить термін здачі об’єкту.

 

Теги: Попов , КМДА , гроші , забудови , зарплата , голодувальникиХроніка подій