Справу Індила передали в прокуратуру

Евеліна Вишневська
16 березеня 2013р. 0:10

Справу Індила передали в прокуратуру

Вже вчетверте розглядається справа Ігоря Індила. Деснянський районний суд Києва передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу щодо обставин смерті студента Ігоря Індила. Це вже вдруге справа передається на додаткове розслідування.

Як повідомив адвокат батьків студента Олександр Заруцький в п'ятницю, таке рішення було прийнято судом на попередньому розгляді справи, таке рішення пояснили тим, що прокурори так і не дослідили "білих плям" у справі Ігоря Індила, на які напередодні вказував апеляційний суд, а також не провели всіх потрібних експертиз і наразі об'єктивно сказати про причини смерті та участь у цьому міліціонерів суд не може. Раніше суд вже ухвалив у цій справі вирок, працівників міліції звинуватили перевищенні службових повноважень. Але пізніше це рішення скасувала вища інстанція. 

Ігор Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Президент Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Нагадаємо, 24 січня Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу за фактом загибелі Ігоря Індила на новий судовий розгляд. 
Теги: Індило , Київ