Міліція: журналіст ДК сам винен у арешті

Маша Землянська
16 березеня 2013р. 10:40

Міліція: журналіст ДК сам винен у арешті

В міліції запевняють: арешт журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзидзю – повністю законний. А хлопець – сам винен, тому що не ходив до слідчого.

«У ході досудового розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство», що мало місце 26.11.2012 на вул. Зодчих, 1, зібрано достатньо доказів для підозри цього громадянина у вчиненні ним вищевказаних дій. У зв’язку з тим, що він ухилявся від явки до слідчого, суд виніс ухвалу щодо його приводу задля провадження за його участю процесуальних дій: допиту як підозрюваного та вручення клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання», - запевняють у міліції.

Зранку 15-го березня журналіста Андрія Дзидзю арештували. За словами Воробйова, справа ця тягнеться вже рік, і почалась з сутички на незаконному штрафмайданчику 26 листопада 2012 року. Прибувши на місце, журналісти із постраждалими водіями одразу ж викликали міліцію, однак за підмогою звернулись і охоронці. Врешті-решт, в присутності міліції, на журналістів "Дорожнього контролю" напали і почали бити. Після двомісячного затишшя за цим фактом -  журналістів викликали у райвідділ давати свідчення за позовами щодо побиття, проте вже у кабінеті вони дізнались, що виступатимуть не постраждалою стороною, а обвинуваченими. Потерпілим виявився головний охоронець незаконного штрафмайданчику.

 

Теги: Київ , арешт