Екс-дружина Власенка вийшла заміж

Евеліна Вишневська
17 березеня 2013р. 14:57

Екс-дружина Власенка вийшла заміж

Світська левиця та модель Наталія Окунська, колишня дружина екс-нардепа Сергія Власенка, втретє одружилась. Про це вона повідомила у "Фейсбуці" виклавши фото зі своїм чоловіком Германом Бліновим, вона називає його своїм першим коханням.

"Мы выросли на одной улице в соседних домах.. Любили друг друга и не смогли сберечь отношения 25 лет назад. Мы снова вместе и я благодарна Судьбе, что она нам подарила второй шанс ! Друзья, не бойтесь возвращать тех, кого на самом деле любите ! Спасибо мужу, что вернул Нас :)", написала Наталія.


 

Триває справа за якою Окунська вимагає від Власенка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, половину машини, половину будинку. Справу, за якою Окунська подала на "Батьківщину" в суд, що б захистити свою репутацію 5-го березня - закрила Генпрокуратура. Однак Окунська вже зробила заяву, що буде оскаржувати це рішення. Сам Власенко неодноразово заявляв, що очікує на арешт через кримінальні справи заведені на нього за позовами колишньої дружини. 6 березня Вищий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата.

 


Теги: Окунська , Власенко