Померла співачка Оксана Хожай

Ольга Бондаренко
18 березеня 2013р. 7:42

Померла співачка Оксана Хожай

Зірка 90-х, співачка Оксана Хожай померла 17 березня в кареті швидкої допомоги. Про це повідомила подруга Оксани Раїса Шматко.

48-річна співачка страждала від важкого і рідкого недугу – хвороби Шегрена.  Це аутоімунне захворювання вражає сполучну тканину, переходячи на слинні і слізні залози. Страждаючи від нестерпного болю і набряків суглобів і м'язів, хворий не може навіть поплакати, так як у нього просто немає сліз. Тиждень тому Оксана Хожай перенесла термінову операцію у зв'язку з розривом кишки. Чоловік померлої співачки Віталій повідомив, що вранці жінці зробили перев'язку, але їй відразу стало дуже погано. "Вона попросила дати їй знеболююче, але легше їй не ставало. Тиск початок дуже сильно падати. Ми викликали швидку. Лікарі почали ставити крапельницю, але тиск продовжувало знижуватися. Тоді було прийнято рішення про термінову госпіталізацію", - передає його слова ТСН.

Поховають Оксану Хожай в середу, 20 березня, в райцентрі Борзна Чернігівської області, звідки вона родом. Прощання зі співачкою відбудеться 19 березня у Києві.

Фото: tsn.ua.

 

Теги: Київ , Оксана Хожай