СБУшники поговорять по мобілці на 350 тисяч

Ольга Бондаренко
18 березеня 2013р. 11:57

СБУшники поговорять по мобілці на 350 тисяч

Служба безпеки України уклала угоду з мобільним оператором "Київстар" на послуги службового стільникового зв’язку в поточному році вартістю 350 тисяч гривень.

У попередні два роки вартість цих послуг становила 400 тисяч гривень, повідомляють "Наші гроші"Кількість абонентів у мережі службового стільникового зв'язку в обґрунтуванні закупівлі не повідомляється, проте повідомляється, що абонентами корпоративної мережі стільникового зв’язку СБУ на базі "Київстару" є 34 тисячі фізичних осіб. "При виконанні службових обов’язків абонентам ССЗ доводиться часто спілкуватись з іншими посадовими особами СБУ, переважна більшість з яких є абонентами корпоративної мережі стільникового зв’язку СБУ на базі оператора ПрАТ "Київстар" (на сьогодні близько 34 тис фізосіб). Завдяки різноманітності тарифних планів, розроблених оператором для СБУ, абоненти обох мереж мають можливість спілкуватись між собою безкоштовно або за мінімальними тарифами", – йдеться в обґрунтуванні закупівлі. 

У відкритих джерелах дані про загальну кількість особового складу СБУ відсутні. 14 лютого стало відомо, що згідно даних вісника державних закупівель, СБУшники замовляють по одному кілограму червоної ікри на день.

Фото: mignews.com.ua.

Теги: Київ