Міліція: активістів затримали за непокору суду

Ольга Бондаренко
18 березеня 2013р. 13:33

Міліція: активістів затримали за непокору суду

Активістів під будівлею Генеральною прокуратури затримали через відмову виконати рішення суду. Про це повідомила прес-служба міліції.

«18 березня 2013 о 10.00 під стінами Генеральної прокуратури зібралось близько 10 чоловік, які намагалися провести мирну акцію. Громадські активісти були у костюмах і перуках клоунів. Вони тримали плакати з написами "Припиніть цей цирк". До них вийшов працівник виконавчої служби та повідомив, що, згідно постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.02.2013, право на мирні зібрання з 01.03.2013 по 30.04.2013 на вулиці Різницькій та вулиці Гусовського у місті Києві, а також на прилеглій території обмежено», - йдеться у заяві міліції. За словами міліціонерів, активісти не припинили проведення акції. У зв’язку з цим їх було доставлено до Печерського райвідділку.  «Працівники міліції діяли в межах чинного законодавства та своїх повноважень», - наголошують у повідомленні.

Вранці під Генпрокуратурою у Києві на мирній акції протесту  затримали чотирьох активістів та відвезли до Печерського райвідділку. "Міліція не розбиралась і затримала усіх, кого ідентифікували як організаторів акції протесту", - повідомив "Свідомо" Ігор Луценко. 2 березня в Києві набуло чинності рішення Окружного суду про заборону будь-яких масових акцій біля Генпрокуратури до кінця квітня. За інформацією джерел "Свідомо" - затриманих вранці під будівлею Генеральної прокуратури активістів почали відпускати.

 

Теги: Київ