Інститут раку купив невідому ковбасу по 87 гривень

Максим Опанасенко
18 березеня 2013р. 15:12

Національний інститут раку підписав угоду з ТОВ "Техноснаб" на постачання ковбаси і сардельок протягом року. Про це йдеться на Порталі державних закупівель.

Сардельок в Інститут привезуть 1 600 кілограм на загальну суму 94 400 гривень. Відповідно, кілограм коштує 59 гривень. Ковбаси Інститут купив 600 кілограм, витративши на це 52 200 гривень. Тобто, сплативши 87 гривень за кілограм. При цьому, невідомою є як марка, так і тип купленої ковбаси - варена, копчена, напівкопчена чи с/к. Для порівняння, відділ освіти Амур-Нижньодніпровської райдержадміністрації (Дніпропетровська область) у березні закупила ковбасу для своїх дитсадків по 58,2 гривні за кілограм. Середня вартість ковбаси (щоправда, вареної) у Київській області у березні за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - 35 гривень за кілограм.

ТОВ "Техноснаб" керує Алла Бондар. За даними "Інформаційно-ресурсного центру", де міститься інформація про підприємців, фірма зареєстрована в Києві, на Суворова, 4. Що цікаво, серед переліку видів діяльності цього підприємства є "Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки".