Армійці купили в УНІАНі невідомі і дорогі послуги

Максим Опанасенко
18 березеня 2013р. 17:08

Газета Міністерства оборони "Народна армія" уклала річну угоду з інформаційним агенством "УНІАН" вартістю 120 000 гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Виходить, армійці платитимуть "УНІАНУ" по 10 000 гривень на місяць. В тендерній документації не вказано, які саме послуги інформаційне агенство буде надавати. За даними "Наших грошей", найдорожчою послугою "УНІАНУ" є "Новини-On-line". Але їхня вартість - 4 500 гривень на місяць - більше ніж вдвічі дешевше, за замовлені "Народною армією".

"УНІАН" входить в медіа-холдинг Ігоря Коломойського. 26 лютого «Свідомо» повідомляло, що Коломойський може закрити УНІАН, якщо колектив не вибачиться перед ним за звинувачення у цензурі. Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом, в якому звинуватили редакторів УНІАН у знищенні репутації агентства, пропаганді влади та недотриманні стандартів професійної етики. Міліція по факту цензури в інформаційному агентстві УНІАН складу злочину не побачила та кримінальну справу не порушила. 20 лютого керівництвом УНІАН було зроблено заяву, що агенція продовжить свою роботу надалі та буде дотримуватись всіх стандартів журналістики.