"Бізнесовий" журнал Табачника переїхав

Максим Опанасенко
19 березеня 2013р. 14:17

Офіційне видання Міносвіти "Атестаційний вісник", котре до січня займалося друком платних і обов'язкових оголошень про захист кандидатських і докторських робіт та зробило на цьому бізнес, переїхало і готове до рестарту. Таку інформацію нам вдалося знайти на офіційному порталі державного видавництва "Педагогічна преса".

Якщо раніше редакція "Атестаційного вісника" знаходилася на Дмитрівській, а реєстраційною адресою підприємства була Обсерваторна, то тепер вони розмістилися на Довженка, 3. Там вже "мешкають" декілька підпорядкованих Міносвіти підрозділів - власне, "Педагогічна преса", "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання" і Об'єднання по торгівлі і постачанню. За інформацією з сайту "Педпреси", в редакції "Атестаційного вісника" - організаційні зміни і він скоро зможе повноцінно поновити свою роботу. Поки що ж там не друкують оголошення про захист - цим займається газета "Освіта України" у своєму спеціальному випуску.

У листопаді 2012-го "Свідомо" з'ясувало, що гроші, сплачені науковцями за розміщення обов'язкових оголошень - від 230 гривень за нетермінове розміщення (за кілька місяців до захисту) до більше 900 гривень за термінове - йшли не в бюджет, а на рахунок приватної фірми. Її назва - ТОВ "Атестаційний вісник". За місцем реєстрації - на Обсерваторній, цього видання ми не знайшли, зате зустріли салон краси. Варто зазначити, що це підприємство досі працює - за даними "Інформаційно-ресурсного центру", де міститься інформація про всіх підприємців, ТОВ "Атестаційний вісник" працює і не перебуває в процесі припинення діяльності. Людину, вказану як засновника фірми, нам знайти не вдалося - про неї не знає навіть Google. Створили цю контору восени 2011-го, а в лютому 2012-го Міносвіти визнало його своїм офіційним виданням. Друкувався бюлетень у державному видавництві "Педагогічна преса". Після виходу розслідування, Міносвіти призупинило роботу "Атестаційного вісника" і передало право друкувати оголошень "Освіті України". Вартість відтоді трохи зменшилася - до 210 гривень.

 

 

 

Теги: Київ