Суд оцінив волю активіста ДК у 12 000 гривень

Олесь Лук'яненко
19 березеня 2013р. 15:25

Слідчий суддя Святошинського райсуду Надія Лопатюк вирішила відпустити під заставу заарештованого 15 березня активіста Дорожнього контролю Андрія Дзіндзю у розмірі 11,47 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Дорожнього контролю.

У Дорожньому контролі заявляють, що слідчий навмисне направляв повістки на неправильну адресу, що і стало підставою для оголошення активіста в кримінальний розшук. Прокурор в суді вимагав заставу у розмірі 25 тисяч гривень, проте суд її зменшив. Активісти стверджують, що прокурор в день арешту мав намір залишити Дзіндзю в СІЗО, але після підтримки громадськості та резонансу в пресі змінив своє рішення.


 

Зранку 15-го березня журналіста Андрія Дзидзю арештували. Справа ця тягнеться вже рік, і почалась з сутички на незаконному штрафмайданчику 26 листопада 2012 року. Прибувши на місце, журналісти із постраждалими водіями одразу ж викликали міліцію, однак за підмогою звернулись і охоронці. Врешті-решт, в присутності міліції, на журналістів "Дорожнього контролю" напали і почали бити. Після двомісячного затишшя за цим фактом -  журналістів викликали у райвідділ давати свідчення за позовами щодо побиття, проте вже у кабінеті вони дізнались, що виступатимуть не постраждалою стороною, а обвинуваченими. Потерпілим виявився головний охоронець незаконного штрафмайданчику.

 

Теги: Київ , Дорожній Контроль