Wizz Air полетить за маршрутами АероСвіту

Евеліна Вишневська
19 березеня 2013р. 16:14

Wizz Air полетить за маршрутами АероСвіту

 

Тепер авіакомпанії «Wizz Air», «ЮТейр Україна» та «Air Onix» полетять за маршрутами, на яких раніше працював «АероСвіт», про це повідомляє Центр транспортних стратегій. 

«Візз Ейр Україна» полетить за маршрутами: Донецьк-Кутаїсі, Харків-Кутаїсі, Київ-Дубай, Київ-Москва, Київ-Санкт-Петербург, Київ-Бухарест, Київ-Вільнюс, Київ-Софія, про цеповідомляє Центр транспортних стратегій. «ЮТейр Україна» отримала маршрути: Донецьк-Барселона, Київ-Барселона, Одеса-Калінінград, Донецьк-Санкт-Петербург, Харків-Санкт-Петербург, Київ-Белград, Київ-Таллінн, Київ-Софія, Київ-Бухарест, Київ-Рига, Київ-Стокгольм, Київ-Копенгаген. «Air Onix» курсуватиме за напрямками: Київ-Барселона, Київ-Стокгольм, Київ-Рига, Сімферополь-Рига, Сімферополь-Братислава, Київ-Москва, Київ-Санкт-Петербург, Київ-Калінінград, Сімферополь-Калінінград, Сімферополь-Новосибірськ, Сімферополь-Тюмень, Сімферополь-Уфа, Сімферополь-Красноярськ, Сімферополь-Казань, Сімферополь-Єкатеринбург.

З початку грудня 2012-го року у клієнтів компанії «АероСвіт» почалися проблеми з вильотами. Тисячі людей потрапили в "аеропортні полони", через те, що компанія заборгувала гроші. Літакам «АероСвіту» у грудні вже забороняли літати на Росією через борги. Авіакомпанії «Дніпроавіа», «Донбасаеро» та «АероСвіт», які контролює один з найбагатших українців – Ігор Коломойський, розпочали процедуру банкрутства

 

 

 

Теги: