Вбивця ненародженої дитини скоїв ще три злочини

Евеліна Вишневська
19 березеня 2013р. 19:35

Екс-майор міліції, який 15-го березня жорстоко розпоров  живіт, порізав обличчя та вбив ще ненароджену дитину Оксани Циганок, причетний ще до трьох злочинів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

"В процесі розслідування замаху на вбивство вагітної Оксани Циганок, з’явились факти, які говорять про те, що колишній правоохоронець причетний  до скоєння інших злочинів", - сказано у заяві. За інформацією, щодо  нього відкрито ще дві кримінальні справи.

15 березня, у Чернігівській області, з місця проживання до реанімації була доставлена 21-річна Оксана Циганок. Дівчині на шостому місяці вагітності розпороли живіт, порізали обличчя та вбили її ще ненароджену дитину. Оксана знаходиться у Чернігівській обласній лікарні. Скільки триватиме лікування – лікарі поки не говорять. Проте вже зараз зрозуміло, що юну дівчину очікує довготривала реабілітація, робота з психологом та пластична хірургія обличчя. Мати покаліченої Оксани Циганок шукає адвоката, який би захистив її доньку від неправомірного слідства. 

 

Теги: Київ