Допоможіть знайти нападника на жінку

Олесь Лук'яненко
20 березеня 2013р. 10:53

Допоможіть знайти нападника на жінку

В «Свідомо» звернулася жінка, яка стала жертвою нападу в ліфті свого будинку.

Вікторія поверталася 13 лютого ввечері додому від метро «Харківська». Як вона розповідає, до самого будинку за нею йшов чоловік, на якого вона спочатку навіть не звернула увагу. У під`їзд він теж попрямував за нею. «Нажимай», - відповів чоловік в ліфті на стандартне запитання «вам який?», а коли зачинялися двері схопив її та почав бити. Жінці вдалося затримати ліфт, а крики на допомогу налякали злодія, тому він швидко втік.

«Людина нездорова. Якби це був грабіжник, то він вирвав би сумку дорогою. Ймовірніше, що це ґвалтівник. Я вирвалася, але чиєсь життя може закінчитися в ліфті», - розповідає налякана постраждала.

Міліція, що приїхала на місце і прийняла заяву не стала чекати на відео з камер, а поїхала ловити злочинця без фото та прикмет. Наступного дня від правоохоронців тиша. Як і наступного тижня. Через 8 днів Вікторія разом з чоловіком самі поїхали в міліцію. Там довго шукали її заяву, ганяли по кабінетах, а з третьої спроби знайшли хто веде справу – В’ячеслав Смоленюк. Смоленюка, за словами потерпілих, не було на місці, а його колеги взагалі повідомили, що він незабаром звільняється. Це, як пояснює жінка, і є причина чому справу ніхто не розслідує.

Ми спробували додзвонитися в слідчий відділ дарницької міліції, але телефон там не відповідав. Ми надіслали запит і чекали два тижні на відповідь. Коли вже пройшли всі строки і ми знову звернулися до правоохоронців, то в міліції нам сказали, що в інформаційному запиті немає посилання на статтю закону, тому відповідати на запит вони не будуть.«Свідомо» просить читачів, якщо ви впізнали нападника або у вас є якась інформація – зверніться за телефоном 050 441 70 50. Також прохання поширити цю інформацію – під тиском громадськості міліцію можна змусити працювати, а, можливо, і врятувати життя іншої жінки в іншому ліфті.

P.S. В понеділок Вікторія отримала лист від імені начальника слідчого відділу Дарницької міліції Володимира Снігура про те, що її заява уважно розглянута і триває слідство.


Теги: Київ , міліція , злочин , напад