Як кияни святкуватимуть Міжнародний День щастя?

Як кияни святкуватимуть Міжнародний День щастя?

Здавалось би!

Що тут такого - Міжнародний День щастя? Дивина та й годі!

Та виявляється усе це не так і просто...

У червні 2012 року на Генеральній Асамблеї ООН вперше було прийнято рішення про святкування Міжнародного Дня Щастя. «За» проголосували абсолютно всі 193 держави-учасники ООН.

Уряди держав прийшли до висновку, що при визначенні добробуту нації найважливіше значення мають не економічні показники ВВП, а рівень ЩАСТЯ, вимірюваний прийнятими індексами

20 березня книжковий магазин «Читайка" спільно з "Інститутом Вивчення Щастя" запрошують киян та гостей столиці приєднатися до святкування Міжнародного Дня Щастя!

Приєднуйтесь 20 березня 2013 до святкування Дня щастя в Києві!
Місце зустрічі: книжковий магазин «Читайка» на Петрівці. Карта проїзду
Час проведення майстер-класу: 17:00 - 19:00

Перші 100 гостей майстер-класу Володимира Чепового та Олексія Чуєва у «Читайка» отримають книгу "Твоє ЩАСТЯ - вибір нової цивілізації» в подарунок!

Зареєструйтесь на сайті http://www.perekrestok.chepovoy.com/  та отримайте у подарунок аудіо-книгу «Перекресток» - книгу, що змінює життя!


З БІОГРАФІЇ:

  • Володимир Чеповий - останні десять років вивчає феномен людського щастя. Бізнесмен, автор книг «БІЗНЕС - найчесніша ГРА», «ПЕРЕХРЕСТЯ», «Твоє ЩАСТЯ - вибір нової цивілізації», щасливий сім'янин, батько трьох дітей.
  • Олексій Чуєв - керівник Інституту Вивчення Щастя, партнер агентства професійних заходів Speak Up, маркетолог, консультант з репутаційного менеджменту.

ОРГАНІЗАТОР: КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ЩАСТЯ