За минулий рік кількість протестів збільшилась

Евеліна Вишневська
20 березеня 2013р. 15:03

За минулий рік кількість протестів збільшилась

За минулий рік кількість протестів збільшилась. Про це повідомляє Центр дослідження суспільства, спираючись на власне дослідження протестів серед населення за 2012 рік.

У 2012 році кількість протестів була рекордною - 3 тисячі 636. Найактивнішим містом протестів є Київ – 638. Найменше ж протестів було в Луганській, Запорізькій, Сумській, Хмельницькій та Полтавській областях. Частіше за все люди виходили на політичні протести. За їх допомогою піднімались важливі соціальні питання, але поступово кількість соціальних питань в протестах зменшилась, проте люди стали більш ініціативними і почали організовувати акції виключно власними силами, без залучення політиків чи партій. За даними Центру дослідження, кожен десятий протест виходив за рамки мирного та супроводжувався бійками, втручанням правоохоронців.

Моніторинг протестів проводиться Центром дослідження суспільства з 2009 року. Центр збирає інформацію про всі протести, які проходять на всій території України, незалежно від тематики та кількості людей, які беруть у них участь. 

 

Теги: Київ , протести