В посольство Кіпру прорвався захисник Гостинного

Евеліна Вишневська
20 березеня 2013р. 15:36

Вранці, близько 30-ти захисників Гостинного Двору, пікетували посольство Кіпру, на знак протесту проти дій кіпрських інвесторів. Посольство Кіпру навіть не відкрило двері перед учасниками.

Охорона, яка щільно зачинила двері, згодом все ж таки одного з активістів пропустила в посольство та дозволила вкинути звернення в скриньку. «Ми сьогодні передаємо звернення до посольства Кіпру, щоб посольство звернулося до уряду та відповідних органів Республіки Кіпр, та вжило заходів щодо з’ясування реальних власників цієї компанії. А також провело фінансове розслідування джерел походження цих коштів", - сказав Ігор Луценко, один із захисників Гостинного Двору.


 
 
 
 

Гостинний двір надано в оренду публічному акціонерному товариству “Укрреставрація”. За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на третій квартал 2012 року 91.9% акцій «Укрреставрації» належало кіпрській компанії Афідреко холдингз лімітед. За даними захисників Гостинного двору станом на 10.03.2013 ця компанія належить двом іншим - Heico ventures limited та Suzel enterprises limited. Керівниками публічного акціонерного товариства "Укрреставрація" є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. 

 

Теги: Київ , Гостинний двір