Французький міністр звільнився через журналістів

Ольга Бондаренко
21 березеня 2013р. 9:54

Французький міністр звільнився через журналістів

Міністр бюджету Франції Жером Каюзак подав у відставку після того, як журналісти почали розслідування проти високопосадовця щодо наявності в нього секретного рахунку в швейцарському банку. 

Засоби масової інформації почали розслідування про те, що у міністра до 2010 року був секретний рахунок у швейцарському банку та звинуватили його в ухиленні від податків. ЗМІ також повідомляють, що мають запис телефонної розмови, в якій міністр нібито висловлює занепокоєння існуванням рахунку в банку "UBS". До розслідування вже долучилась прокуратура, повідомляє ВВС. Слідчі заявили, що у них недостатньо доказів, щоб довести провину Каюзака. Міністр свою вину заперечує, проте у відставку подав. "Новим міністром бюджету стане міністр Європи Бернар Казнев", - йдеться в заяві Єлисейського палацу.

12 березня "Свідомо" повідомляло про екс-міністра Великобританії у справах енергетики та його колишню дружину Вікі Прайс, яких засудили до восьми місяців тюремного ув'язнення за махінації з водійськими правами і перешкоджання правосуддю.Теги: Київ