Свідок у справі Павліченків боїться за своє життя

Ольга Бондаренко
21 березеня 2013р. 14:18

Свідок у справі Павліченків боїться за своє життя

Свідок у справі Павліченків - ліфтер Олексій Наумець на суді заявив, що дає неоднозначні покази, бо боїться за своє життя. Про це повідомив журналіст "Свідомо" із зали Апеляційного суду.

Свідок на суді розповів, що бачив вбивцю судді Зубкова, який витирав кров в ліфті та намагався в нього вистрілити. Наумця, за його словами, врятувала осічка. Попри те, що він був з вбивцею сам-на-сам, упізнати вбивцю він не може. На запитання судді: «Хто на вас тиснув?», - він назвав прізвище слідчого Геннадія Рибки, який натомість повністю заперечив обвинувачення, висунуті проти нього. Наумець також підтвердив, що вбивця був вищого від Павліченка зросту сантиметрів на 10-15. Окрім цього, він додав, що постійно боїться за своє життя, але не зміг конкретно зазначити – з боку кого.

Сьогодні в Апеляційному суді відбувається черговий розгляд справи Дмитра та його сина Сергія Павліченків - заарештуваних за три дні після смерті судді Шевченківського райсуду Зубкова та звинувачених у скоєнні цього злочину. Прокуратура заявила, що за ці три дні перевірила причетність крупного бізнесу до вбивства і не знайшла підтверджень. Суддя Зубков неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

 

 

Теги: Київ , Павліченки