Суд завалили справами про Біличанський ліс

Маша Землянська
21 березеня 2013р. 17:58

 

Прокуратурою Ірпеня подала 426 позовів про скасування рішень Коцюбинської селищної ради та визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки у Біличанському лісі площею майже 60 гектарів. І це тільки з початку 2013-го року.

"Вказані позови заявлені з метою усунути порушення вимог земельного та містобудівного законодавства, допущених Коцюбинською селищною радою. Зокрема, поза межами юрисдикції селищною радою упродовж 2008-2010 років прийнято рішення, якими безоплатно передано земельні ділянки для житлової та громадської забудови у власність 501 громадянину", - пояснюють в прокуратурі Київщини.

Боротьба за Біличанський ліс триває з 2008-го року. Активісти виступають проти роздачі лісу Коцюбинською селищною радою, а 9 жовтня Вищий адміністративний суд визнав цю роздачу законною. Тим самим суд дозволив розширити межі селища Коцюбинського з 87 гектарів до чотирьох тисяч за рахунок лісу. До речі, вдень майже півсотня депутатів Верховної ради з усіх фракцій пообіцяли захищати Біличанський ліс. Для цього вони об'єдналися у міжвідомчу комісію з захисту.

Теги: Київ , ліс