Королевську можують звільнити за профнепридатність

Ольга Бондаренко
22 березеня 2013р. 7:53

Королевську можують звільнити за профнепридатність

"Регіонали" і комуністи мають намір підняти питання про відставку міністра праці і соціальної політики Наталії Королевської. Про це представники обох політичних сил заявили після засідання комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці.

Ярослав Сухий із Партії регіонів - перший заступник голови комітету - заявив, що на сьогоднішній день немає жодного проекту закону, представленого Королевською у напрямку підвищення соціальних стандартів. "У нас є дуже серйозні претензії до Королевської. Взагалі не зрозуміло, що робить і чим реально займається міністерство. Вона нічого не робить!", - заявив Сухий, додавши, що Королевська багато критикувала існуючий Трудовий кодекс, проте не запропонувала нічого іншого. До нищівної критики приєднався і голова комітету, комуніст Петро Цибенко. За його словами,  за перші місяці роботи Королевська не зробила жодних зусиль, щоб вирішити головну проблему - погашення заборгованості з виплат зрплат бюджетникам.

Як відомо, партія Наталії Королевської "Україна - вперед!", яка позиціонувала себе як опозиційна до нинішньої влади, на парламентських виборах в жовтні 2012 року набрала 1,6% і не потрапила у Верховну Раду. На передвиборчих перегонах пані Королевська ділилась із виборцями своїми мріями, зокрема - запровадити пенсії у розмірі 500 євро, та зарплати - не нижче 1000 євро. У грудні Віктор Янукович призначив Королівську міністром соціальної політики.

 


Теги: Київ , Королевська