Герман - Азарову: Королевську більше не приводьте

Ольга Бондаренко
22 березеня 2013р. 11:07

Герман - Азарову: Королевську більше не приводьте

Депутат від Партії регіонів Ганна Герман на засіданні Верховної Ради публічно попросила Миколу Азарова більше не приводити міністра соціальної політики і праці Наталію Королевську.

"Миколе Яновичу - не приводьте сюди більше Королевську, бо той тон, в якому пані міністр дозволяє собі спілкуватися з урядом та народом - неприпустимий", - сказала Герман. І додала, звернувшись до міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової: "Будь-ласка, навчіть її говорити".

На запитання про вантажі, які застрягли на митниці Королевська відповіла: :"Катастрофи немає. Катастрофа може бути у вас, коли ви під виглядом гуманітарної допомоги чекаєте на елітний корм для кішечок і собачок. Адже кішки не можуть піти в звичайний кішачий магазин та купити собі". Загалом же, під час виступу Королевська плуталась у словах, часто говорила незв'язно, а під кінець і взагалі перейшла на російську мову. Як відомо, 21 березня "регіонали" і комуністи розповіли про намір підняти питання щодо відставки Королевської, яка обіймає посаду міністра з грудня 2012 року. Про це представники обох політичних сил заявили після засідання комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці.

Фото: svit24.net.

Теги: Київ , Королевська , Герман , Азаров