Публікація про напад в ліфті розбудила міліцію

Олесь Лук'яненко
22 березеня 2013р. 12:36

Публікація про напад в ліфті розбудила міліцію

Після публікації в «Свідомо» прохання до читачів допомогти розшукати нападника на жінку в ліфті, якого не шукала міліція, слідчий нарешті запросив на допит постраждалу Вікторію.

«Вранці ви написали мою історію, а вже ввечері подзвонив слідчий. Сказав, що йому не все зрозуміло по цій справі, тому запропонував прийти до нього на допит», - розповідає жінка з Дарницького райвідділу. За словами потерпілої, через декілька хвилин має відбутися перший допит потерпілої за півтора місяці з моменту нападу. Жінка також розповіла, що слідчий Юрій Педорич цікавився у неї – хто оприлюднив інформацію про напад в інтернеті, а також запитував чи не працює вона в редакції сайту.

Вікторія поверталася 13 лютого ввечері додому від метро «Харківська». Як вона розповідає, до будинку за нею увійшов чоловік. В ліфті цей незнайомець несподівано схопив її і почав бити, але жінці вдалося вирватися. Нападник завдав жінці декілька ударів та втік, бо жінка почала кричати. Сам злочин був зафіксований на камери стеження, але міліція не поспішала отримати запис – жінка сама з чоловіком через тиждень привезла його в райвідділ. «Свідомо» просить читачів, якщо ви впізнали нападника або у вас є якась інформація – зверніться за телефоном 050 441 70 50.

 

 

Теги: міліція , Київ , напад