Данилюк агітує не платити комуналку до виборів

Максим Опанасенко
22 березеня 2013р. 13:22

Данилюк агітує не платити комуналку до виборів

Координатор Громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк агітує киян не платити комунальні послуги до того моменту, поки не будуть призначені вибори мера і депутатів Київради. 

“Свого часу Американська революція розпочалась саме з того, що американські колоністи, котрі не мали свого представництва в парламенті Великобританії, відмовились сплачувати податки британській короні. Бойкотування обов’язкових платежів – найдієвіший та найдоступніший спосіб протесту. Вони хочуть забрати в нас самоврядування? Тоді нехай власники Київенерго та Київгазу на своїх кишенях відчують вартість такого рішення,”- заявив Данилюк.

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори міської ради та міського голови. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися ще у червні минулого року. Фактично, містом керує призначений президентом головою міської державної адміністрації Олександр Попов та лояльна йому більшість у Київраді. У четвер в першій спробі проголосувати за призначення київських виборів Верховна Рада не набрала достатньої кількості голосів. Після перерви депутати знову поставили питання виборів на голосування та прийняли його в першому читанні. Опозиція заявляє - новий розгляд київського питання буде 2 квітня. Натомість позиція Партії регіонів - запитати про вибори київського мера у Конституційного суду, аби вже той пояснив - коли їх треба проводити.

Теги: Київ