Двоє сестер пробиратимуться в магазини за бабусь

Олесь Лук'яненко
23 березеня 2013р. 17:51

Двоє сестер пробиратимуться в магазини за бабусь

Двоє сестер Віка і Віталіна вирішили допомогти пенсіонерам зі свого будинку, на бульварі Лесі Українки 36-В, ходити в магазин, про що зробили оголошення на видних місцях.

«Вийшли в магазин і самі ледь туди дійшли. А уявіть як стареньким??? У нас в під`їзді мешкає багато людей похилого віку, тому вирішили розмістити це оголошення», - розповідає Віталіна. Дівчина розповідає, що наразі ніхто не звернувся до них, але вони планують збільшити кількість оголошень, адже допомога людям похилого віку неодмінно потрібна.

У соціальних мережах зранку зявилося оголошення про 47 дітей, що застрягли у автобусі на Окружній дорозі. Повідомлення розповсюдилося фейсбуком, в результаті чого небайдужі принесли усе необхідне дітям. У Києві оголосили надзвичайний стан через негоду. З 22 березня Київ засипає снігом, через що в місті виник транспортний колапс. ДАІ обмежила в’їзд до столиці вантажного транспорту. Державна автоінспекція також закликає водіїв утриматися від поїздок на власному транспорті у період по 25 березня.

 

Теги: Київ , снігопад